Zespół Fabryki Uśmiechu

Lek. dent. RENATA ROGOWSKA-WARZYSZYŃSKA
stomatologia zachowawcza

Lek. dent. DOROTA SIKORA
stomatologia zachowawcza i dziecięca

Lek. dent. NATALIA MĄCZYŃSKA
stomatologia zachowawcza i dziecięca

Lek. dent. ALEKSANDRA RUTANA
stomatologia zachowawcza / endodoncja mikroskopowa / protetyka

Lek. dent. KAMIL MIKUŚ
stomatologia zachowawcza / endodoncja mikroskopowa / protetyka

Lek. dent. ELŻBIETA MIDURA
stomatologia zachowawcza i dziecięca / endodoncja mikroskopowa / chirurgia

Lek. dent. MICHAŁ JÓZEFCZYK
stomatologia zachowawcza / endodoncja mikroskopowa

Lek. dent. ANNA JAGIELSKA
endodoncja mikroskopowa

Lek. dent. ŁUKASZ KORBAN
endodoncja mikroskopowa

Lek. dent. KLAUDIA MORYS (CHUDYBA)
chirurgia stomatologiczna / implantologia / implantoprotetyka

Lek. dent. NATALIA GRABOWSKA-JASIK
chirurgia stomatologiczna

Lek. dent. KATARZYNA PRZYWIECZERSKA
periodontologia

Lek. dent. BARTŁOMIEJ KMERA
periodontologia

Lek. dent. MAŁGORZATA ŻAK-MIKOŁAJEK
ortodoncja

ANNA SOŁTYSIK
higienistka i asystentka stomatologiczna

EWA MURDZA
higienistka i asystentka stomatologiczna

ANNA RADWAŃSKA
higienistka i asystentka stomatologiczna

PAULINA KOZIK
asystentka stomatologiczna i rejestratorka

JOLANTA DUBAK
asystentka stomatologiczna i rejestratorka

ŻANETA POJNAR
asystentka stomatologiczna

ANNA KUŹNIK
asystentka stomatologiczna

KAROLINA CABAJ
technik radiologii

MONIKA SZYMSKA
rejestratorka

MAŁGORZATA WCISŁA
manager

Wybielanie zębów

Dentysta Kraków - wybielanie zębów przed Dentysta Kraków - wybielanie zębów po

Piękny i biały uśmiech dużo mówi o człowieku. Nasz gabinet stomatologiczny poleca zabiegi wybielania zębów przy zastosowaniu LASERA firmy LASOTRONIX. Doskonałe efekty, i jeszcze lepsze samopoczucie Pacjenta.

dbamy o naszych pacjentów! W naszym gabinecie stomatologicznym przed wizytą udostępniamy jednorazowe szczoteczki z pastą do zębów. Nie zdążyłeś, mamy wszystko co potrzebujesz aby wizyta była zakończyła się uśmiechem!

Pamiętajmy zdrowe dziąsła nie krwawią! Jeśli pojawiają się obrzęki dziąseł, krwawienia z dziąseł (również podczas nitkowania i szczotkowania), bóle dziąseł, rozchwianie zębów, odsłonięcie szyjek zębowych – zalecamy konsultacje u specjalisty. Nasz gabinet stomatologiczny zaprasza na konsultacje stomatologiczne a regularne wizyty prowadzą do satysfakcjonujących rezultatów.

lek. stom. Katarzyna Przywieczerska (specjalista periodontologii) – zaprasza do kliniki stomatologicznej FABRYKA UŚMIECHU periodontologia Kraków

Odpowiedź jest prosta! Nazwa gabinetów powstała dlatego, że każdy pacjent wychodzi od nas z uśmiechem. Najlepszą reklamą dla nas jest widok zadowolonego pacjenta.
Najlepiej taki, który kompleksowo wykonuje wszystkie zabiegi łącznie z rentgenem stomatologicznym. Fabryka Uśmiechu jest wyposażona w cyfrowy rentgen stomatologiczny z pantomografem i cefalometrią o zmniejszonej dawce promieniowania! Nasze gabinety stomatologiczne ponadto zatrudniają lekarzy dentystów o różnych specjalizacjach co znacznie zwiększa komfort i jakość oferowanych zabiegów. Każdy z Państwa będzie obsłużony przez odpowiedniego specjalistę, dodatkowo podejście do problemu rozpatrywane jest indywidualnie, gdyż uśmiech i zadowolenie Pacjenta jest naszą najlepszą wizytówką. Wybielanie zębów: Warning: Cannot call extract() dynamically in /home/klient.dhosting.pl/witoldhojda/old.fabryka-usmiechu.eu-gud7/public_html/wp-content/themes/jv-allinone/vc_templates/vc_column_text.php on line 19 Piękny i biały uśmiech dużo mówi o człowieku. Nasz gabinet stomatologiczny poleca zabiegi wybielania zębów przy zastosowaniu LASERA firmy LASOTRONIX. Doskonałe efekty, i jeszcze lepsze samopoczucie Pacjenta.

Dentysta Kraków – jak znaleźć dobry gabinet stomatologiczny ? To pytanie z którym boryka się sporo osób, chociaż są tacy których już tak boli ząb, że im to wszystko jedno… I tu powinniśmy się zastanowić, podejście do dentysty! Dentysta to nie wróg, to lekarz który stara się Wam pomóc, ale czasem też jest bezsilny, gdy zapalenie jest tak mocne iż środki przeciwbólowe nie są już tak skuteczne. Obecna technologia jak i wszystko poszło do przodu, gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia a leczenie jest praktycznie bezbolesne – dlatego warto zmienić podejście do dentysty i częściej zaglądać na wizyty kontrolne, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo nerwów i niepotrzebnego bólu.