Implantologia

Specjalizujemy się w implantologii, oferując kompleksowe
rozwiązania związane z implantami zębów.

W Fabryce Uśmiechu rozumiemy, jak ważne są zdrowe i piękne zęby
dla naszych Pacjentów. Dlatego nasz doświadczony zespół
chirurgów stomatologicznych oraz protetyków pracuje razem,
aby zapewnić najwyższą jakość usług implantologicznych.

Implanty zębowe są rewolucyjnym rozwiązaniem, które pozwala na przywrócenie brakujących zębów w sposób trwały i naturalny. Nasz gabinet korzysta z najnowocześniejszych technologii i materiałów, aby zapewnić Pacjentom najlepsze możliwe rezultaty.

Proces implantologiczny rozpoczyna się od dokładnej oceny
i planowania. Przeprowadzamy badania i diagnostykę, aby dobrze zrozumieć indywidualne potrzeby Pacjenta. Następnie, w oparciu o te informacje, opracowujemy spersonalizowany plan leczenia.

W Fabryce Uśmiechu stawiamy na indywidualne podejście i troszczymy się o komfort naszych pacjentów na każdym etapie leczenia.
Nasz personel jest przyjazny, empatyczny i zawsze gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości.

Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu i przywróceniu pełni funkcji
jamie ustnej, Fabryka Uśmiechu jest miejscem,
które spełni Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji implantologicznych
i doświadczenia wyjątkowej opieki stomatologicznej.

Implant zęba

to tytanowy wszczep zastępujący korzeń własnego zęba, który umieszcza się w kości w miejscu po utraconym zębie.
Po okresie gojenia ten „sztuczny” korzeń stanowi filar do odbudowy protetycznej – wykonania korony, mostu lub protezy.
Liczba wszczepianych implantów nie musi być równa liczbie utraconych zębów.
Odtwarzanie utraconych zębów przy pomocy implantów nie narusza zębów sąsiednich

Wskazania:

  • brak pojedynczego zęba
  • braki międzyzębowe o różnej rozległości
    (implanty będą przyszłymi filarami pod most protetyczny)
  • całkowite bezzębie
  • brak zawiązka lub zawiązków zębów stałych

Wybielanie zębów

Dentysta Kraków - wybielanie zębów przed Dentysta Kraków - wybielanie zębów po

Piękny i biały uśmiech dużo mówi o człowieku. Nasz gabinet stomatologiczny poleca zabiegi wybielania zębów przy zastosowaniu LASERA firmy LASOTRONIX. Doskonałe efekty, i jeszcze lepsze samopoczucie Pacjenta.

dbamy o naszych pacjentów! W naszym gabinecie stomatologicznym przed wizytą udostępniamy jednorazowe szczoteczki z pastą do zębów. Nie zdążyłeś, mamy wszystko co potrzebujesz aby wizyta była zakończyła się uśmiechem!

Pamiętajmy zdrowe dziąsła nie krwawią! Jeśli pojawiają się obrzęki dziąseł, krwawienia z dziąseł (również podczas nitkowania i szczotkowania), bóle dziąseł, rozchwianie zębów, odsłonięcie szyjek zębowych – zalecamy konsultacje u specjalisty. Nasz gabinet stomatologiczny zaprasza na konsultacje stomatologiczne a regularne wizyty prowadzą do satysfakcjonujących rezultatów.

lek. stom. Katarzyna Przywieczerska (specjalista periodontologii) – zaprasza do kliniki stomatologicznej FABRYKA UŚMIECHU periodontologia Kraków

Odpowiedź jest prosta! Nazwa gabinetów powstała dlatego, że każdy pacjent wychodzi od nas z uśmiechem. Najlepszą reklamą dla nas jest widok zadowolonego pacjenta.
Najlepiej taki, który kompleksowo wykonuje wszystkie zabiegi łącznie z rentgenem stomatologicznym. Fabryka Uśmiechu jest wyposażona w cyfrowy rentgen stomatologiczny z pantomografem i cefalometrią o zmniejszonej dawce promieniowania! Nasze gabinety stomatologiczne ponadto zatrudniają lekarzy dentystów o różnych specjalizacjach co znacznie zwiększa komfort i jakość oferowanych zabiegów. Każdy z Państwa będzie obsłużony przez odpowiedniego specjalistę, dodatkowo podejście do problemu rozpatrywane jest indywidualnie, gdyż uśmiech i zadowolenie Pacjenta jest naszą najlepszą wizytówką. Wybielanie zębów: Warning: Cannot call extract() dynamically in /home/klient.dhosting.pl/witoldhojda/old.fabryka-usmiechu.eu-gud7/public_html/wp-content/themes/jv-allinone/vc_templates/vc_column_text.php on line 19 Piękny i biały uśmiech dużo mówi o człowieku. Nasz gabinet stomatologiczny poleca zabiegi wybielania zębów przy zastosowaniu LASERA firmy LASOTRONIX. Doskonałe efekty, i jeszcze lepsze samopoczucie Pacjenta.

Dentysta Kraków – jak znaleźć dobry gabinet stomatologiczny ? To pytanie z którym boryka się sporo osób, chociaż są tacy których już tak boli ząb, że im to wszystko jedno… I tu powinniśmy się zastanowić, podejście do dentysty! Dentysta to nie wróg, to lekarz który stara się Wam pomóc, ale czasem też jest bezsilny, gdy zapalenie jest tak mocne iż środki przeciwbólowe nie są już tak skuteczne. Obecna technologia jak i wszystko poszło do przodu, gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia a leczenie jest praktycznie bezbolesne – dlatego warto zmienić podejście do dentysty i częściej zaglądać na wizyty kontrolne, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo nerwów i niepotrzebnego bólu.