Chirurgia Stomatologiczna

Nasza klinika specjalizuje się w wykonywaniu zaawansowanych zabiegów chirurgii stomatologicznej, które pomagają Pacjentom odzyskać zdrowie i funkcjonalność ich jamy ustnej. Zespół doświadczonych chirurgów stomatologicznych i personelu medycznego pracuje z pasją i zaangażowaniem, zapewniając naszym pacjentom najwyższej jakości opiekę.

Etap I

Chirurg stomatologiczny przed przystąpieniem do zabiegu informuje Pacjenta o poszczególnych etapach i możliwych następstwach. Wybiera również najbardziej optymalną metodę tak, aby była najbardziej skuteczna i jednocześnie najmniej inwazyjna.

Etap II

Zabieg – wykonywany w znieczuleniu.

Etap III

Wizyty kontrolne, w trakcie których sprawdzany jest proces leczenia. W ramach chirurgii stomatologicznej wykonujemy także zabiegi z zakresu:

• chirurgia endodontyczna – resekcje wierzchołka korzenia, hemisekcja, radektomia
• chirurgiczne leczenie chorób przyzębia
• chirurgia przedprotetyczna
• implantologia (także przygotowanie podłoża kostnego przed zabiegiem implantacji (augmentacja kości, podniesienie dna zatoki szczękowej)
• usunięcie torbieli i guzków
• biopsja zmiany podejrzanej

Fabryka Uśmiechu zapewnia bezpieczne i skuteczne procedury chirurgiczne, wykorzystując nowoczesne techniki i sprzęt medyczny.
Nasi doświadczeni chirurdzy stomatologiczni pracują z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta, dbając o ich komfort i dobrostan.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, aby umówić się na konsultację
i uzyskać indywidualną opiekę chirurgiczną dostosowaną do Twoich potrzeb.

Lek.dent. Klaudia Morys (specjalista chirurgii stomatologicznej)

Wybielanie zębów

Dentysta Kraków - wybielanie zębów przed Dentysta Kraków - wybielanie zębów po

Piękny i biały uśmiech dużo mówi o człowieku. Nasz gabinet stomatologiczny poleca zabiegi wybielania zębów przy zastosowaniu LASERA firmy LASOTRONIX. Doskonałe efekty, i jeszcze lepsze samopoczucie Pacjenta.

dbamy o naszych pacjentów! W naszym gabinecie stomatologicznym przed wizytą udostępniamy jednorazowe szczoteczki z pastą do zębów. Nie zdążyłeś, mamy wszystko co potrzebujesz aby wizyta była zakończyła się uśmiechem!

Pamiętajmy zdrowe dziąsła nie krwawią! Jeśli pojawiają się obrzęki dziąseł, krwawienia z dziąseł (również podczas nitkowania i szczotkowania), bóle dziąseł, rozchwianie zębów, odsłonięcie szyjek zębowych – zalecamy konsultacje u specjalisty. Nasz gabinet stomatologiczny zaprasza na konsultacje stomatologiczne a regularne wizyty prowadzą do satysfakcjonujących rezultatów.

lek. stom. Katarzyna Przywieczerska (specjalista periodontologii) – zaprasza do kliniki stomatologicznej FABRYKA UŚMIECHU periodontologia Kraków

Odpowiedź jest prosta! Nazwa gabinetów powstała dlatego, że każdy pacjent wychodzi od nas z uśmiechem. Najlepszą reklamą dla nas jest widok zadowolonego pacjenta.
Najlepiej taki, który kompleksowo wykonuje wszystkie zabiegi łącznie z rentgenem stomatologicznym. Fabryka Uśmiechu jest wyposażona w cyfrowy rentgen stomatologiczny z pantomografem i cefalometrią o zmniejszonej dawce promieniowania! Nasze gabinety stomatologiczne ponadto zatrudniają lekarzy dentystów o różnych specjalizacjach co znacznie zwiększa komfort i jakość oferowanych zabiegów. Każdy z Państwa będzie obsłużony przez odpowiedniego specjalistę, dodatkowo podejście do problemu rozpatrywane jest indywidualnie, gdyż uśmiech i zadowolenie Pacjenta jest naszą najlepszą wizytówką. Wybielanie zębów: Warning: Cannot call extract() dynamically in /home/klient.dhosting.pl/witoldhojda/old.fabryka-usmiechu.eu-gud7/public_html/wp-content/themes/jv-allinone/vc_templates/vc_column_text.php on line 19 Piękny i biały uśmiech dużo mówi o człowieku. Nasz gabinet stomatologiczny poleca zabiegi wybielania zębów przy zastosowaniu LASERA firmy LASOTRONIX. Doskonałe efekty, i jeszcze lepsze samopoczucie Pacjenta.

Dentysta Kraków – jak znaleźć dobry gabinet stomatologiczny ? To pytanie z którym boryka się sporo osób, chociaż są tacy których już tak boli ząb, że im to wszystko jedno… I tu powinniśmy się zastanowić, podejście do dentysty! Dentysta to nie wróg, to lekarz który stara się Wam pomóc, ale czasem też jest bezsilny, gdy zapalenie jest tak mocne iż środki przeciwbólowe nie są już tak skuteczne. Obecna technologia jak i wszystko poszło do przodu, gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia a leczenie jest praktycznie bezbolesne – dlatego warto zmienić podejście do dentysty i częściej zaglądać na wizyty kontrolne, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo nerwów i niepotrzebnego bólu.